Du är viktig för oss!

Vi vill vara tillgängliga för dig och hjälpa dig om du har frågor. Kontakta oss via mail eller telefon, se nedan.

För dig som vill göra en beställning, eller om du vill prata med någon direkt (se nedan);

sales@kommunalteknik.se

För dig som har service- och supportärenden;

service@kommunalteknik.se

För dig som har faktura eller ekonomifrågor;

ekonomi@kommunalteknik.se

Övriga frågor;

info@kommunalteknik.se

 

Våra kontor

Täby

Besöksadress
Reprovägen 5

Postadress
Box 1444
183 14 Täby
Sverige

Tel +46 (0)8-544 407 90
Fax +46 (0)8-544 407 95

 

Region Nord – Projektledning/Försäljning

Försäljningschef Sverige

Magnus Gidlund 08-595 005 73

magnus.gidlund@kommunalteknik.se

 

Region Öst – Projektledning/Försäljning

Regionchef Öst

Thomas Johansson 08-544 405 83

thomas.johansson@kommunalteknik.se

 

Johan Mattinsson 08-544 405 93

johan.mattinson@kommunalteknik.se

 

Andreas Maelum 08-544 405 85

andreas.maelum@kommunalteknik.se

 

Linda Mårtensson 08-595 005 76

linda.martensson@kommunalteknik.se

 

Peter Norelius 08-544 405 99

peter.norelius@kommunalteknik.se

 

Region Nord-Öst – Teknisk support/eftermarknad

Gunnar Hassius 08-544 405 81

gunnar.hassius@kommunalteknik.se

 

Nord/Öst/Väst/Syd – Teknisk support/Garantiärenden

Adnan Mirany 08-544 405 82

adnan.mirany@kommunalteknik.se

 

Nord/Öst/Väst/Syd – Innesälj

Cesar Hall 08-595 005 61

cesar.hall@kommunalteknik.se

 

Jenny Jonsson 08-595 005 62

jenny.jonsson@kommunalteknik.se

 

———————————————————————————————————

Göteborg

Skandinavisk Kommunalteknik Göteborg

Besöks- och postadress
Krokslätts fabriker 45
431 37 Mölndal
Sverige

Tel +46 (0)31-797 13 80

Region Väst – Projektledning/Försäljning

Regionchef Väst

Svante Hagman 031-797 13 84

svante.hagman@kommunalteknik.se

 

Angelica Sylvan 031-797 13 82

angelica.sylvan@kommunalteknik.se

 

Jennifer Ringsby 031-797 13 83

jennifer.ringsby@kommunalteknik.se

 

Sandra Åhsberg 031-797 13 85

sandra.ahsberg@kommunalteknik.se

 

Gabriella Rydgren 031-797 13 86

gabriella.rydgren@kommunalteknik.se

 

Jarmo Hagberg 031-797 13 88

jarmo.hagberg@kommunalteknik.se

 

Region Väst Syd – Teknisk support/Eftermarknad

Joacim Johansson 031-797 13 87

joacim.johansson@kommunalteknik.se

 

———————————————————————————————————

Lund

Besöks- och postadress
S:t Lars Väg 44A
222 70 Lund
Sverige

Tel + 46 (0)46 261 05 90

Region Syd – Projektledning/Försäljning/Teknisk support

Regionchef Syd

Svante Norén 046-261 05 91

svante.noren@kommunalteknik.se

 

Mats Lindqvist 046-261 05 92

mats.lindqvist@kommunalteknik.se

 

Teo Phil 046-261 05 93

teo.pihl@kommunalteknik.se